Vinárstvo Hindberry Fruchtwein v Rakúsku

Vinárstvo Hindberry – ovocné víno v Rakúsku

Dajte si bobule a ovocné víno vo Fruit-Winery Hindberry Fruchtwein neďaleko rakúskej Viedne. Ak chcete nájsť ovocné víno v Rakúsku, navštívte ovocné múzeum Hindberry v Pellendorfe.

Vinárstvo s ovocným vínom Hindberry Fruchtwein je veľmi blízko Viedne a viedenského medzinárodného letiska Schwechat. Špeciálne bobuľové vína sa tu vyrábajú pre vinárov a zákazníkov tu v rakúskom Pellendorfe. Bobuľové vína sa tu vo vinárstve vyrábajú predovšetkým ako dezertné vína. Plné bobuľové vína sú vynikajúco spojené s modrým syrom, vyzretým syrom a tmavou čokoládou. Ovocné bobuľové vína sprevádzajú ovocné koláče a čokoládové dezerty. Ovocné víno z vinárstva Hindberry Fruchtwein si najlepšie vychutnáte ako tekutý dezert.

Prehliadky a ochutnávky Hindberry

Hindberry Fruitwinery ponúka ochutnávky vín pre turistov a cestovateľov. Viac informácií o ovocných a bobuľových vínach sa dozviete tu v Hindberry Fruchtwein v Rakúsku. Zarezervujte si ochutnávku ovocného vína v ovocnom sade neďaleko Viedne a spojte svoj Citytrip s ochutnávkou vín zo špeciálnych vín vyrobených výlučne z ovocia a bobúľ.

Obchod s darčekmi a darčeky na víno Hindberry

Fruitwinery Hindberry predáva bobuľové vína a vínne darčeky hlavne z pivničných dverí. Príďte navštíviť darčekový obchod Hindberry Fruchtwein v Pellendorfe.

Objednávka z domu: Ponúkame doručovateľskú službu vo Viedni a okolí. Zákazníci z iných častí Rakúska si môžu objednať hindberryfruchtwein@aon.at e-mailom a my im doručíme darčekové krabičky. V súčasnosti bohužiaľ neponúkame dopravu v EÚ ani v iných častiach sveta.

Správy a udalosti z Hindberry

Fruitwinery vás pravidelne pozýva na udalosti vo vinárskom závode. Ochutnávače ovocných vín a malý trh sa zvyčajne vymýšľajú raz mesačne v ovocnom víne Hindberry z ovocia. Môžete sa prihlásiť na odber nášho bulletinu, ktorý obsahuje ďalšie informácie a aktuálne informácie o našich udalostiach vo vinárstve. Z ovocného vinárstva môžete tiež získať informácie o nových výrobkoch a novinkách z prvej ruky.

Získajte TERAZ newsletter s ovocným vínom Hindberry!

Ak chcete sledovať tento blog a dostávať e-mailové upozornenia na nové príspevky, zadajte svoju e-mailovú adresu.

Naše ovocné vína Hindberry v okamihu.

 • Ovocné dezertné vína
  • Aurelia – ovocné dezertné víno vyrobené z jabĺk, dule a hrušiek
  • Deep Dark – ovocné dezertné víno z bazy, ríbezlí, čučoriedok a brusníc
  • Lazy Summer – ovocné dezertné víno z jahôd a ríbezlí
  • Morello – ovocné dezertné víno zo sliviek a čerešní
  • Rehlein – ovocné dezertné víno z černíc a malín
 • Ovocný vermút a špeciálne ovocné vína (špeciály, špeciálne edície)
  • Savana – banánové dezertné víno